5.65 ari truall ne Gjilan

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 5.65 m2
Komuna: Gjilan
Shiten 5.65 ari truall ne Gjilan,gjendet mbrapa Resturanti Bujana.perball Kosova Petrollit esht nje hapsir shum e mir per ndertim dhe per te jetuar,nuk esht larg nga qyteti.mundesia e ksaj esht qe mund te behet edhe ndrrim me banes ne prishtin ose ndonje kerr.
qmimi sipas marrveshjes


Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim