5 ARI NE PASJAK, POZITA PERFEKTE

Shitet nga: Arber 10 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Adresa: Pasjak
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shiten 5 ari ne pasjak, ne nje pozite shum te bukur per shtepi ose per vill, ka qasje ne rruge dhe gjithashtu ka qasje ne rryme, uje, kanalizim. gjithashtu rruga qe kalon ngjitur tokes eshte ne plan qe te shtrohet asfalt ne te ardhmen.

QMIMI I DISKUTUESHEM, ME MARRVESHJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim