5 hektar egjys te valiranch urgjent

Shitet nga: ganiu 15 Tet 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 000 EUR

Adresa: perlepnic gjilan
Sipërfaqe: 55000 m2
Komuna: Gjilan
urgjent shiten 5hektar egjys afer valit ranch vend ipershtatshum per ndertimte hotelerive dhe vende turistik shum ipershtatshum iperzim me mal dhe tok te punushme afer 2hektar mal ku mund te vendosen vikendica ka rrugen rrymen ujin dhe affalltinper mateper thir netel 044766 877 qmimi idiskutushum qmimi per meter kartror 10 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim