53 ari ne Gjilan

Shitet nga: ganiu 18 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Adresa: perlepnic gjilan
Sipërfaqe: 5300 m2
Komuna: Gjilan
shiten 53 ari afer valit ranch ruges per valit ranchkesaj te res per mateper thir ne tel 044766877 ganiu qmimi ipershtashum dhe idiskutushu vendi ideal per ndertim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim