53 ari terruga kosaqes te bunari

Shitet nga: ganiu 29 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Adresa: perlepnice
Sipërfaqe: 5300 m2
Komuna: Gjilan
shiten 53 ari te rruga ekosaqes afer bunarit perlepnices por ka mundsi edhe te ndahet nga 18 ari 3 venda metra katrore 18 ero parcelja ndahet sipas kerkeses te interesuarit lajmronu netel 044766877 ganiu ara asht mekanalizum ujsjells dhe rrym dhe rrug mateper thirni netel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim