70 ari te vali raanch

Shitet nga: ganiu 13 Pri 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
ara gjendet te vali ranch esht me dalje ne asfalt vend ipershtatshum per nderim dhe bujqesi te interesuarit lajmronu ne numrin 044766877 qmimi sipas marveshtjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim