AMSA-Parcela ne Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 500 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shiten 31 Ari

Parcela posedon infrastrukturë të plotë dhe gjendet në rrugë kryesore.

E gjerë 16m.

Parcela gjendet në lagjen e re (Rruga për Cerrnicë),200m prej rrugës Ferizait.

Mundësi kompenzimi banes ose parcelë në Gjilan apo Prishtinë

Çmimi i parcelës është 77.500 euro .

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim