Ara ne Perlepnice (Gjilan)

Shitet nga: Fatlindi 09 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet ara ne fshatin Perlepnice,Komuna e Gjilanit ,me saktesisht ne vendin e quajtur Guberovc. Ara ka siperfaqe prej 42 ari dhe eshte shume pershtatshme per qfardo lloji te veprimtarise bujqesore. Ara posedon edhe pusin.

4euro m2
Qmimi eshte pothuajse fiks me ndoshta ndonje zbritje teper te vogel.


Kontakt: +37744 136 726 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim