Ara ne shitje

Shitet nga: Xhevat 04 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet ara 2 hektareshe,mund edhe te ndahet,e pershtatshme per ndertim te shtepive,vikendicave,gjithashtu shitet edhe shtepija dhe mali. Gjendet ne fshatin Miresh te Vogel(Dobercan),afer bajes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim