Ara ne shitje

Shitet nga: Shyqeri 03 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Gjilan
Është e pershtatshme për banim ose kultivime bujqesore.
Posedon rryme, ujsjelles, dhe kanalizim.
Gjindet ne Livoq te poshtëm mbrapa Restorant Eltonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim