Ara

Shitet nga: sevgyl 20 Gsh 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lladovë
Sipërfaqe: 600058 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Me dukumentacion te rregullt.Ara gjendet ne hymje te lladoves afer mullinit 4 ara nder mjet.Ara preket nalt dhe posht nga rruget.Posht prek ne rrugen kryesore kurse lart ne rrugen e arave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim