D&D Real Estate:Truall prej 10 ari ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Real Estate 01 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
D&D Real Estate.
Truall ne Shitje:
Numri rendor:009
Shitet trolli prej 10 Ari(1000m2) skaj rruges kryesore Gjilan Velekinc,
Trualli posedon,rrym,kanalizim,ujsjelles,eshte i pershtateshem per shtepi banimi si dhe per veprimtari bisnesi.
Shitet nga agjencioni D&D.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim