D&D Real Estate:Truall prej 500m2(5 ari) ne Pris..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Real Estate 01 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
TRUALL NE SHITJE:URGJENT
Nr.Rendor:013,
Cmimi:
Shitet trualli pre 500m2 (5Ari) ne rrugen magistrale Prishtin-Ferizai afer HIB Petrol dhe EMERALD Hotel,Trualli eshte i pershtatshem per shtepi banimi si dhe per biznes,Per me shum Informata kontakto ne: Kompanin D&D permes tel:049-255-500 ose Vibe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim