D&D Truall prej 4 ari ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Real Estate 22 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Truall ne Shitje:
Numri rendor:032
Shitet trolli prej 4 Ari(400m2) ne rrgen qarkore (tranzit)afer autolarjes dhe vullkanizer DINI dhe fusha sportive Genti.
Trualli posedon,rrym,kanalizim,ujesjelles,eshte i pershtatshem per shtepi banimi.
Shitet nga agjencioni D&D.
Kontakti:049-255-500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim