Dy Trualla me 26 ari dhe 21 ari

Shitet nga: Memet 25 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten dy Trualla me 26 Ari dhe 21 Ari , rreth 150 metra afer rruges cerrnices per rreth rekes nga ana e livoqit tposhtem.

Qmimi sipas marrveshjess
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim