Dy troje me rrugë dhe infrastrukturë urbanistike

Shitet nga: Shevket Qerimi 18 Maj 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten dy troje:
Trolli i parë me sipërfaqe prej 4.43h dhe trolli i dytë 4.65h te pazari i zallit përkatësisht te restorant "DONI" larg nga restoranti 1000m dhe nga rr. e Livoçit të Epërm 250m me rrugë dhe me gjerësi sipas planit urbanistik, rrymë me tension normal, kanalizim, po ashtu pllaci ndodhet në anën e majtë të rrugës për Livoç të Epërm, i përshtatshëm për banim dhe i qetë, shkolla e re është afër 1500m dhe ambulanta 1000 m, çmimi për metër katror është 50€ apo 1arë prej 5000€.

Informata në telefon 045 405 000 ose në viber +377 45 405 000 ju mirëpresim blerës serioz. Bartjen e bëjm menjëherë me lidhjen e marrëveshjes si dhe nuk jam tregtar po e kemi këtë pronë nga viti 2004.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim