Farma ne shitje

Shitet nga: gazmend 01 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet ferma egzistuese me komplet inventarin percjelles dhe makinat per punimin e fushave/arave

Ferma gjindet ne Gjilan afer Vali Ranch me nje ambient te pershtatshem per ket veprimtari ,ferma esht e mbushur me bika dhe lop qumeshtore, jan dy ferma te ruajtura mir dhe me te gjitha pajisjet per nje ferm me vazhdu punen ne menyr normale, njera ferma esht stall e drurit ndersa tjetra blloka dhe beton ,perndryshe ne gjendje shum te mir.

gjithashtu jan hambaret e koncetratit dhe te ushqimit voluminoz (san/dhe kashtes)...
Ferma posedon 1.43ha tok te gjitha ne nje vend, me uj te bollekshem me nje bunar 100 metra thellesi gjithashtu mbi 20ha tok te cilen e shfrytzojm per sherbimet te cilat nevojiten per nje ferm , te cilat blersit potencial mund tja pasojm per shfrytzim deri ne nje marveshje tjeter
Gjithashtu ferma ka mbi nje hektar te bashkangjitun , e cila mund te perdoret edhe per veprimtari te tjera , si pershembull Sera,apo per mbjelljen e dredhezave , esht vend shum i pershtatshme me uj te bollshem.
ferma shitet per arsye se nuk po ka kush te mirret me punet e perditshme, vet personalisht nuk gjindem ne Kosove, blersit potencial jan te mirseardhur ne qdo koh te vizitojn fermen

.mund te bejm edhe nderrim , mvarsisht prej marreveshjes.
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim