IMMKOS - Shitet Toka në Kllokot

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje 48 Ari Tokë në Kllokot,larg nga rruga kryesore eshte 150m.
Toka shitet si tërsi dhe nuk ndahet.

Çmimi është 2600 Euro për 1 ari ,i diskutueshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim