IMMKOS - Shitet Toka në rr.të Livoçit te Restaur..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje tokën 6 ari e cila gjendet në rr.të Livoqit te Restaurant Doni,toka ka infrastrukturën e plotë.
Ka mundësi ndërrimi me vetur.

Çmimi i arsyeshëmZyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim