IMMKOS - Shitet Toka prej 2 Ari në qendër të qyt..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje tokën 2 ari e cila gjendet në qendër të qytetit afër Restaurant "LULI"(Rr.për Balec).
Është një lagje me infrastruktur të plotë dhe një vend shumë i rehatshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim