IMMKOS - Shitet Toke prej 5.5 Ari në Rr.të Prish..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje Tokën prej 5.5 Ari e cila gjendet përballë regjistrimit teknik të automjeteve në Rr.të Prishtinës në Gjilan,Toka ka infrastruktur të plotë si psh:Rrymë,Ujë,Kanalizim etj.
Çmimi i Arsyeshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim