IMMKOS - Toka në Shitje në Rr. e Ferizajit mbrap..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje Tokën prej 23 Ari e 10m,Toka gjendet mbrapa Spitalit në Gjilan,një vend shumë i mirë si për afarizëm ashtu edhe për jetes,Toka shitet si tërsi por edhe ka mundësi të ndarjes nga 3 Ari.

Çmimi shumë i arsyeshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim