IMMKOS - Toka në lagjën Vëllezërit Frashëri (afë..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje 9 Ari 30m2 Tokë në lagjën Vëllezërit Frashëri (afër Gllamës).
Toka shitet si tërsi dhe nuk ndahet.

Çmimi është 75.000 Euro ,i diskutueshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim