IMMKOS - Toke prej 19 ari në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos"ka në shitje 19 ari Tokë e cila gjendet rrethe rrugës kryesore Gjilan-Prishtinë më konkretisht afër Restaurant Idela 2,Toka kufizohet në dy rrugë në atë kryesore dhe në rrugën dytësore,vend shumë i përshtatshëm për afarizëm dhe për banim.

Çmimi është shumë i arsyeshëm.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim