IMMKOS- Shitet toka afër Vali Ranch në Përlepnicë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 14 Shk 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   9 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje tokën 76 ari afër Vali Ranch në Përlepnicë,vendi është shumë i përshtatshëm për Villa apo Restaurant dhe ka pamje shumë të mirë në të gjitha anët.
Ka mundësi ndërrimi me Banesë.

Çmimi është 9.00 Euro për m2.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim