NDRROJ ME SHTEPI TRUALLIN TE KAMPI MONTITH TE AGMI

Shitet nga: sevdail 13 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHES AREN PREJ 15 ARI E 34 METRA ASHT SHUM NJI VEND IPERSHTATSHEM PER NDERTIM EDHE PER NEVOJA TJERA SIPAS PLANIT URBANISTIK LEJIMI I NDERTIMIT ASHT DERI NE 8 KATE KA RRUG ETJERA. ICILI GJINDET PERBALL AGMIS NE FUND TE KAZERMES SE FSKES. MENJI RENDI MBRAPA BANESES SE KUQE PREJ RRUGES KRYESORE IKA NJA 100 METRA LARG RRUGES DERI TE ARA APO PLLACI SHIFE FOTON QE DUKEN DO COPA TE OSFALLTIT QATY ASHT ARA JEM DHE KU DUKET SA ASHT LARGESIJA DERI TE RRUGA KRYESORE. KUSH ASHT INTERESUM EDHE ME NDERTIM EJAP QMIMI SIPAS MARVESHEJES.. PER INFORMATA MATE HOLLSISHME LAJMRONU NE TELEFON 045 524 015 .. SEVDAILI GJILAN...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim