Nji hektar Tokë/ Fushë

Shitet nga: Naser 10 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Adresa: DUNAVET
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt
Komuna: Gjilan
Ne shitje nji hektar i cili gjendet te Dunavet tri km afer kufirit Kosov Maqedonoi . me dokumentacion fleta poseduese ne KATASTER GJILAN.Munden te behen NDERTIME TE LLOJLLOJSHME. Qmimi kundra tjerve ne afersi asht ne gjysme por jetoj ne Zvicer dhe nuk kam ma interese.Gjindet ngjit me rrugen e asfaltuar.Baj dhe ndrrim me makin.Ponjashtu banes vetum ne Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim