PARCELLE 22A PER TRO KUFC EPER

Shitet nga: PENZIONER 26 Nën 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
SHES TERSI PARCELLEN 22 A DHE E NDAJ PJES PJES XHENDET TE AUTO PJES RAIFIT MAJTAS KONTRATA MENIHERE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim