PLLACE TE KUFCA EPER.te trafa majt

Shitet nga: DANI 26 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: TE XHAMIA MEDRESES
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
eshes dhe ndaj parcella ma saksisht xhendet te auto pjes raifit nmajt te trafa kontrata me nihere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim