PLLACE TE KUFCEPER

Shitet nga: DAN 01 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: A PRESHEV
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
SHES PARCELLA DHE TERSI SIPERFAQE TE KUFC EPER AFER AUTO PJES RAIFIT TE TRAFA MAJTAS KA RRUG DERI TE ARA ME NI FJAL E URBANIZUME ASHT QMIMIM I PERSHTATSHUM ASHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim