Parcela, në magjistralen Gjilan-Ferizaj

Shitet nga: PRONARI 21 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Parcela gjindet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, në kilometrin e 6.
Parcela është shumë e përshtatshme për të gjitha llojet e biznesit si: Fabrikë, Restoran, Autoservis, Pllac për vetura, Pllac për material ndërtimor, etj.
Parcela ka 38 ari e 70 metra.
Parcela posedon të gjithë dokumentacionin përkatës, dhe posa të bëhet pagesa i përkthehet blerësit në emrin e tij brenda ditës.
Parcela gjindet në një vend shumë me përspektivë dhe vazhdimisht është duke ju rritur vlera.
Afër ka restoran, autoservis, perball punëtorinë e gurëve të granitit si dhe shumë biznese tjera të cilat janë hapur dhe po hapen për çdo ditë.
Të gjitha këto mund ti shihni edhe në fotografitë e postuara.

Çmimi 40 € metri katror ose 4000 € ari.

tel: 045/898-895 ose viber +37745898895, ose 044/991-336.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim