Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Gjilan
Parcela 2 ari te livadhet e Arapit (Malishevë) afer pishinës Hawai, 200m larg rrugës kryesore.
Parcela me infrastrulturë të plotë dhe dokumentacion i rregullt.
Çmimi i parcelës është 20.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim