Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela me sipërfaqe prej 20 Ari .
Parcela posedon infrastrukturë të plotë dhe ka mundësi të ndarjës vetëm në 10 Ari.
Parcela gjendet afër rrugës Qarkore.
Çmimi i parcelës është 180.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim