Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 500 EUR

Sipërfaqe: 3100 m2
Për vendbanimin: Ujë
Komuna: Gjilan
Shiten 31 Ari .
Parcela posedon infrastrukturë të plotë dhe gjendet në rrugë kryesore.
E gjerë 16m.
Parcela gjendet në lagjen e re (Rruga për Cerrnicë),200m prej rrugës Ferizait.
Mundësi kompenzimi banes ose parcelë në Gjilan apo Prishtinë.
Çmimi i parcelës është 77.500 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim