Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Sipërfaqe: 341 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Gjilan
Shitet Trualli me 3.41 Ari .
Trualli posedon infrastrukturë të plotë dhe gjendet në lagjën e Zabelit.
Çmimi i truallit është 5000euro për Ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim