Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Sipërfaqe: 4750 m2
Komuna: Gjilan
Shitet parcela prej 47.50Ari
Parcela gjendet në fshatin Livoç i Ultë dhe gjendet 100m larg rrugës kryesore.
Parcela posedon infrastrukturë.
Çmimi i parcelës është 28euro m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim