Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 20000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Gjilan
Shitet parcela prej 20.000 m2 .
Parcela gjendet në lagjen e Zabelit dhe ka mundësin e ndarjës.
Posedon infrastrukturë të plotë.
Çmimi i parcelës sipas marrëveshjes.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim