Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 900 EUR

Sipërfaqe: 4060 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela 40.60 Ari
Parcela ka qasje në rrugën dytësore, dhe gjendet afër rrugës kryesore në Livoq të Epërm.
Parcela është me plan urbanistik dhe posedon infrastrukture të plotë.
Nuk ka mundësin e ndarjes.
Çmimi i parcelës është 60.900 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim