Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

231 000 EUR

Sipërfaqe: 7700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Gjilan
Shitet parcela 77 Ari.
Parcela gjendet në rrugën kryesore në Livoq të Epërm.
Parcela është të përshtatshme për ndertim të lagjeve, është me plan urbanistik dhe posedon infrastrukturë të plotë.
Nuk ka mundësin e ndarjes.
Çmimi i parcelës është 231.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim