Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Gjilan
Shitet parcela me 5 ari ( 15m e gjerë dhe 35m e gjatë.)
Parcela ka dalje në dy rrugë ,rrugës kryesore për Livoç të Epërm dhe fshatit Cernicë , afër 80m kurse afër rrugës dytësore është 150m.
Parcel me infrastrukturë të rregullt
Çmimi i parcelës është 37.000 euro i diskutueshëm

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim