Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 6900 m2
Komuna: Gjilan
Shitet parcela prej 69Ari
Parcela gjendet mes fshatit” Livoq i poshtëm” dhe fshatit “Velekincë”.
Parcela është 21m e gjerë,e cila del në rrugën kryesore.
Çmimi i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim