Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

103 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela (shtëpi e vjetër e pa banuar)
Parcela posedon 4.5Ari oborr.
Posedon infrastrukturë të plotë, e cila ka dalje në dy rrugë kryesore : Në udhëkryqin e parë për Malishevë dhe Bujanovc, dhe tjetra në lagjen ‘7 korrik.’
Ҫmimi i parcelës është 103.500 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim