Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Gjilan
• Shiten 50 Ari afër fshatait Cerrnicë ( në vendin e ashtuqujtur Bri)
Gjendet në rrugën kryesore ku lidhe Livoqin e Epërm dhe Livoqin e Poshtëm.
Çmimi i parcelës 100.000 euro.
Ka mundësi ndrrimi me banesë 60 m2 në vlerë prej 45.000euro.

3km nga stacioni autobusave.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: Amsa Gjilan

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim