Parcela në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2650 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela me 26.50 Ari.
Gjerësia afër rrugës qarkore është 29.50 metra ndërsa në fund të parcelës është 40.45metra.
Posedon infrastrukturë të plotë dhe plan urbanistik .
Gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë” dhe ka qasje në rrugën Qarkore.
Parcelë e përshtatshme për ndertime të larta.
Çmimi i parcelës është sipas marrëveshjës.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi (afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: Amsa Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim