Parcela ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Sipërfaqe: 1200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela 12 Ari .
Gjatësia e parcelës në rrugë kryesore është 27.40 m.
Parcela gjendet në Rr.Gjilan-Ferizaj.
Ndërmjet fshatit Partesh dhe Budrikë .
Çmimi i parcelës është 45 euro për m2.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: Amsa Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim