Parcela ne rrugen Gjilan -Ferizaj

Shitet nga: parcela 29 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet parcela ne rrugen Gjilan -Ferizaj ndermjet komunes Partesh Dhe Fshatit Budrik
Eshte rreth rruges kryesore
12 Ari rreth rruges eshte 27.50 metra Gjersi posedon dokumentat e rregullta perkthimi behet me Nje Herë.
Si mbas nevojes Mund te ndahet dhe ne 6 ari ose dhe me shum .


Qmimi Arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim