Parcela prej 41 ari ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 31 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Sipërfaqe: 4100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet parcela me 41 Ari.
Parcela posedon infrastrukturë të plotë dhe ka mundësin e ndarjës .
Gjendet në lagjen “ Bregu i Djegur”.
Çmimi i parcelës është 75 euro për m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim