Parcelat në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Gjilan
Shiten parcelat me sipërfaqe prej 20 dhe 22 Ari.
Parcelat posedojnë infrastrukturë të plotë , dhe nuk kanë mundësin e ndarjes.
Parcelat gjenden në Gjilan ,në një lagje të urbanizuar me dalje në rrugën kryesore për Ferizaj.
Çmimi i parcelave sipas marrëvshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim