Parcella prej 6ari

Shitet nga: Ylber 12 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet parcella prej 6 ari e cila gjindet ne rrugen e ferizaji
Ose me saktsisht mbrapa florimit center 30metra nga rruga kryesore.
Parcella posedon rrym, kanalizim si dhe rrug me gjersi 5metra
Është ne emer privat dhe mund te behet bartja menjeher
Kontakt ne keta numra 049 303 300 ose 044 291 091..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim