Pllac me qera ne Gjilan

Shitet nga: farush 01 Tet 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Jap pllacin me qera ne rrugen GJilan Bujanovc 2.2 km larg qyteit te Gjilanit me sakt afer pompes se benzinit HIB petrol pllaci eshte rreth asfalltit 45 metra dhe ne siperfaqe prej 5 ari e 50 metra mund te perdoret si sallon te veruarv , rent a car, per shitjen e mjete ndertimore etj eshte rrug me frekurenc te lart te veturav dmth ka qarkullim te madh te interesuarit mund te lajmrojn ne nr +37744248748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim